KONST / Litografier / Carborundumetsning 11709030
nr 1170 9030
Antoni Clavé
(1913-2005)
Carborundumetsning, Antoni Clavé (1913-2005), komposition, signerad och numrerad 83/99, bladets mått: 78x57
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:53:52
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
19 mar